Ceník

Ceník služeb - AKČNÍ SLEVA
  • Spiritual Response Therapy (SRT): 2 hodiny / 1000 Kč
  • Léčení Shamballou: 5-20 minut / 300 Kč
  • Spiritual Response Therapy (SRT): 2 hodiny / 500 Kč + zdarma ochutnávka energie Shambally
  • Léčení Shamballou: 5-20 minut / 150 Kč

Ceny jsou včetně DPH.

Veškerá nabídka služeb spadá do kategorie "alternativní metody", je svobodnou vůlí každého, jak s informacemi naloží, v žádném případě nenahrazuje ošetření a diagnózu lékařem.

Ceník


Shamballa 1024

Shamballa 1024 je multidimenzionální léčení a tento léčebný systém je tady od roku 2003. Energie Shambally je láskyplná, jemná a tudíž jako u reiki nemůže nikdy ublížit. Oproti reiki energie shambally dobíhá ještě 2-3dny po léčení. Pokud není nemoc karmického původu nebo v posledním stadiu nemoci, energie shambally dokáže vyléčit všechny nemoci, které jsou normálně západní medicínou neléčitelné. Energie Shambally osvobozuje od emocionálních vazeb a starých vzorců myšlení a jednání, rozpouští karmu, uvolňuje karmické zátěže, aktivuje další řetězce DNA, napravuje pokřivené kódy DNA. U systému Shamballa 1024 platí podobné zákony jako u Homeopatie. „Léčebné symboly“ harmonizují v těle jen to, co v tuto chvíli harmonizaci potřebuje!

Metoda SRT

Všechny disharmonické energie, které pocházejí z traumatických, stresových, či konfliktních situací; vztahy, alergie, fobie,deprese, zablokované čakry, negativní zóny, problémy s učením, koktání, různé zdravotní potíže a spousty dalších věcí, které Vám jakkoliv brání v prožití plnohodnotného života. Více o SRT.