Co je Shamballa

Co je vlastně Shamballa

Shamballa je město ve vesmíru. Není v naší dimenzi, má jinou energii, než na kterou jsme jako lidé zvyklí, a proto ho nemůžeme normálně vidět.

Je vytvořené z vysokých energií ze Světla a má mnoho obyvatel. Jsou to plně vědomé bytosti, které mají svůj cíl a také svoje úkoly. Jejich energie je na rozdíl od té naší tak vysoká, že se normálnímu člověku nemůžou přiblížit - a on by je ani neviděl. Oni spolupracují s lidmi, ale lidé musí být na to připraveni - musí si vyčistit svá energetická těla, aby v mentálním těle nebyla uložena zlost a aby v člověku převládaly jen samé jemné energie lásky.

Představte si, že mezi námi a duchovními bytostmi Světla je most. Oni sníží svoje vibrace (kmitočet energií jejich těl) a tím se přiblíží do půlky mostu. My lidé, když se s nimi chceme setkat, musíme jim jít naproti a dojít také do půlky mostu. Nejlépe se do Shambally dostanete při meditaci, někteří Shamballu navštíví při zasvěcení, protože to je naladění na energii tohoto města. Potom už navštěvujete Shamballu ve spánku. Nevědomé úrovně vašeho Já se tam snadno dostanou, i když vědomí to zaspí.

Shamballa 1024