Proč jsou programy tak mocné

Negativní energie - negativní program

Je důležité si povšimnout, že negativní program nevytváří to, co se vám stane v jakémkoliv životě, je to disharmonická nebo reaktivní energie, kterou k události připojíte. Pokud je váš duševní záznam proveden, události jsou pouze zkušenostmi – to emocionální energie připojená k těmto zkušenostem způsobuje následné potíže.

Například to nebyl život kněze nebo jeptišky, žijící v minulém životě v nedostatku, který by blokoval vaši nynější prosperitu. Jsou to silně emocionálně nabité sliby chudoby, které jste dali během tohoto života spolu s přesvědčením, že chudoba těší Boha, protože nikdo nemůže s bohatstvím vstoupit do království nebeského. Silný podvědomý strach z vyloučení z nebe, když zemřete, může dodat energii programu, který blokuje vaši prosperitu život po životě.

Zatímco bylo rozvinuto mnoho technik, aby objevily a odstranily mnoho mentálních, emocionálních a fyzických problémů spojených s lidským bytí včetně psychologie, hypnoterapie, lékařství, léků, meditace, holistické medicíny – žádná úplně nepostihuje naše fungování jako duchovní bytosti žijící ve fyzických tělech. Spiritual Response Therapy vám zpřístupní vaše podvědomé záznamy a spojí vás s Vaším Vyšším duchovním Já.

Co vyčištění dělá?

Když Vyšší Já vyčistí program nebo blok, doslova vymaže negativní energetický vzor z vašeho podvědomí a duševních záznamů. Místo toho, abyste byli řízeni podvědomými přesvědčeními a touhami, kterým nerozumíte, budete sami rozhodovat o svém životě.

Obrázek