Proč metoda SRT u každého funguje jinak

Změna Vašeho myšlení závisí pouze na Vás

Očista pomocí metody SRT je velmi silný proces vyhledávání a odstranění škodlivých programů z tohoto života, z minulých životů, paralelních vesmírů, paralelního universa a budoucích životů. Na každého jednotlivce tato metoda působí jinak.

Někdo pozná její účinky okamžitě a někdo až za několik sezení. Někdy má člověk natolik hluboký vědomý návyk, který je nutno změnit, aby se mohly projevit pozitivní účinky očisty. Já nemůžu změnit Vaši vědomou mysl nebo zaběhlé návyky. Změna vědomých návyků, negativního myšlení a jednání je ve Vaší zodpovědnosti. Pokud se Vám to podaří, můžete ve svém životě prožít zázraky.

Někteří lidé očekávají, že terapeut mávne kouzelnou hůlkou a vše v jejich životě bude absolutně skvělé. Přála bych si, aby to byla pravda. Někdy to tak opravdu může fungovat, někdy ale ne. Pamatujte si, že tato planeta je stejně jako ostatní jen školní třídou, kam jsme se inkarnovali, abychom se učili. Život je naše lekce a někdy si naše duše vybere opravdu složité studijní úkoly. To, čím procházíme, inkarnace za inkarnacemi, je naše individuální volba, ať se Vám to zdá jakkoliv divné.

Nezabývám se při terapii žádným z Vašich pozitivních životů, protože ty Vám nepůsobí žádné problémy. Soustředím se pouze na škodlivé energie, které pocházejí z minulých životů, protože ty je nutné odstranit. Po odstranění negativních programů je i negativní a škodlivá energie rozpuštěna a zůstává pouze moudrost a poučení získané z této zkušenosti.

Staré programy se již nemohou vrátit, ledaže byste si vytvořili další negativní enegie velmi negativními emocemi nebo opakováním negativních návyků. Také je nutné vědět, ze dokud nejsou odstraněny všechny vrstvy negativních programů, mohou se ještě objevovat další problémy, které je nutné také postupně vyčistit.

Obrázek